Постраждалий після аварії Як-52 під Києвом перший заступник голови Міграційної служби Шейбут знаходиться в дуже важкому стані.

Постраждалим унаслідок аварії навчального літака ЯК-52 біля аеродрому «Чайка» під Києвом є перший заступник голови Державної міграційної служби, генерал-майор СБУ в запасі, колишній заступник голови податкової адміністрації Віктор Шейбут, повідомляє видання «Комсомольська правда в Україні».

Так, за даними видання, 60-річного Шейбута рятувальники і медики дістали з кабіни з переломами ніг та іншими важкими травмами. Його відразу ж відвезли до реанімації Київської міської лікарні №17, де вже провели операцію.

У неділю він перебував у реанімації, а інформацію про стан його здоров'я медикам суворо заборонила розголошувати дочка Шейбута.

Лікарі розповіли, що до них приїжджали «дуже впливові люди, рівня міністрів», які вимагали врятувати генерал-майора СБУ в запасі і погрожували звільнити, якщо будуть розповідати про хід лікування та перспективи. Стан здоров'я Шейбута дуже важкий.

Особа загиблого пілота також встановлена ​​- це 64-річний майстер спорту з вищого пілотажу Анатолій Довгопол, пілот з 40-річним стажем і тисячами годин нальоту - чемпіон України з вищого пілотажу.

Як повідомляв ForUm, унаслідок аварії літака ЯК-52 в суботу загинув пілот, пасажир у важкому стані був госпіталізований в одну з лікарень Києва.

За фактом аварії навчального літака слідчий відділ на станції «Київ пасажирський» управління МВС України на Південно-Західній залізниці почав розслідування.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188