Національна виборча рада (НІС) Венесуели закінчила перерахунок голосів на виборах президента і підтвердила перемогу Ніколаса Мадуро, який вже вступив на посаду глави держави, повідомляє чилійське видання Segunda.

Перерахунок 46% голосів на додаток до перевірених раніше почався на початку травня за ініціативою венесуельської опозиції, яка так і не визнала підсумків проведених у квітні виборів президента. Екс-кандидат від опозиції Енріке Капрілес відмовився від участі своїх представників у цій процедурі. На його думку, перевіряти тільки бюлетені без протоколів голосування не має сенсу.

За раніше опублікованими офіційними даними, за Мадуро проголосували 50,61% виборців, за Капрілеса - 49,12%, повідомляє РІА «Новини».

Поки офіційні представники уряду Венесуели не змогли повідомити про дану інформацію офіційно, проте на умовах анонімності представник НІС сказав венесуельському державному агентству, що перерахунок підсумків голосування закінчився, і підтвердив перемогу Мадуро.

Опозиція, однак, відмовляється визнати підсумки перерахунку. «Це (перерахунок) не має ніякої законної сили... це було шоу», - сказав журналістам близький до Капрілес політик Херардо Блайд.

За даними агентства AVN, до минулої п'ятниці перевірка бюлетенів показала відповідність 99,98% голосів оголошеним раніше результатами виборів.

Нагадаємо, Ніколас Мадуро переміг на виборах президента у Венесуелі.

Як повідомляв ForUm, президент Уго Чавес, який очолював Боліваріанської Республіки з 1999 року, помер 5 березня після тривалої хвороби.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

161