У понеділок, 10 червня, абітурієнти здадуть тест зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови.

Тестування з російської мови не є популярним предметом серед більшості учасників ЗНО.

Цього року для участі в тестуванні зареєстровано 6902 учасники. Зокрема, в Києві здавати ЗНО з російської мови виявили бажання 252 абітурієнти.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови у 2013 році складається із завдань трьох форм і містить 51 завдання. Останнє з них передбачає створення власного висловлювання на запропоновану тему, за виконання якого абітурієнти зможуть отримати від 0 до 20 тестових балів, повідомляє «Osvita.ua».

Максимальна кількість балів, передбачена за виконання всіх завдань тесту ЗНО з російської мови, становить 88 балів.

На вирішення завдань учасникам ЗНО буде відведено 150 хвилин.

Тестування з російської мови розпочнеться 10 червня об 11:00, а допуск до пункту тестування буде здійснюватися з 10:15 до 10:50.

Як відомо, обов'язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Нагадаємо, ЗНО проходить з 3 по 27 червня. Для участі в ньому зареєструвалися 322500 охочих. З них майже 80 тисяч осіб (близько 25%) - випускники загальноосвітніх шкіл минулих років.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

256