Враховуючи початок плодово-овочевого сезону, Держсільгоспінспекція за дорученням Мінагрополітики посилила контроль над якістю овочів і фруктів.

«Держсільгоспінспекція активізувала перевірки виробників. Такі заходи спрямовані на те, щоб українці могли споживати овочі та фрукти без побоювань. Тому фахівці перевіряють продукцію на всіх етапах виробництва і реалізації - від насіння до прилавка», - зазначив перший заступник глави Держсільгоспінспекції Юрій Марчук.

Так, минулого тижня відбулося 35 перевірок підприємств роздрібної торгівлі та суб'єктів господарювання. У результаті фахівці Держсільгоспінспекції виявили, що основна кількість порушень стосувалася маркування продукції. Порушення в частині якості становили 5,8%, безпеки - 1,5%, умов зберігання - 9,2%, нормативно-технічної документації - 7,5%.

«Співробітники Інспекції активно працюють над виявленням фактів порушень виробниками вимог до якості та безпеки сільгосппродукції. Для цього розроблено низку заходів, які на даний момент реалізуються», - зазначив Марчук.

Для підтвердження якості плодоовочевої продукції, що продається на прилавках ринків Чернігівської області, фахівці Держсільгоспінспекції здійснили лабораторні дослідження на вміст нітратів у продукції. Ці аналізи показали, що рівень нітратів в овочах не перевищує допустиму норму.

Нагадаємо, раніше міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк зазначав, що виробники все більше дбають про якість продукції. Це сприяє тому, що безпечну продукцію споживають не тільки в Україні, але і в тих країнах, куди ми експортуємо вітчизняну сільгосппродукцію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

269