Начальник Качанівської колонії Ігор Колпащиков давно звик до поведінки екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це він сказав, коментуючи відмову засудженої бути етапованою для участі в судовому засіданні Київського районного суду м. Харкова, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби.

«Вона робить вигляд, що не чує моїх слів, і кричить своє. Але це гра на публіку, до якої я особисто вже давно звик. Єдине, що вражає - це її цинізм. Вона, начебто думає, що всі навколо дурні... І дівчата-працівниці колонії, і лікарі, і начебто ніхто не помічає її подвійної гри. Однак це зовсім не так. А такі сцени не роблять їй честі», - сказав Колпащиков.

За його словами, на пропозицію пройти до автомобілів для етапування,Тимошенко відреагувала неадекватно.

«Я повідомив про те, що автомобілі для етапування готові і, як завжди, чекають її під лікарнею. Запропонував пройти вниз. У відповідь засуджена почала поводитись досить неадекватно. Вона почала на мене кричати зі словами «везіть мене в Київ». На роз'яснення, що в Києві судових засідань не відбувається і на сьогоднішній день там не заплановані ні допити, ні слухання, вона не звертала увагу і просто кричала. З кімнати вона так і не вийшла. Навіть не дозволила, щоб хтось із співробітників колонії їй допоміг», - сказав Колпащиков.

Він також зазначив, що Тимошенко просто зіграла черговий спектакль.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

264