Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник застеріг керівників областей, що у разі несвоєчасного використання коштів, виділених на реалізацію житлових програм, вони будуть перерозподілені. Як повідомляє прес-служба міністерства, про це він заявив сьогодні на Всеукраїнській селекторній нараді в уряді.

Він також звернувся до керівників місцевих органів виконавчої влади з проханням взяти під особистий контроль виконання та фінансування житлових програм, насамперед з місцевих бюджетів, та забезпечити координацію роботи банків, забудовників і громадян при реалізації програми здешевлення вартості пільгових іпотечних кредитів.

Глава Мінрегіону повідомив, що з державного та місцевих бюджетів на поточний рік на реалізацію житлових програм передбачено направити понад 750 млн гривень.

«За рахунок цих коштів ми готові забезпечити житлом 6,7 тис. сімей за умови належного фінансування і допомоги місцевих органів виконавчої влади», - сказав міністр. За його словами, на сьогодні надана державна підтримка 1503 сім'ям (22,4% від плану).

Щодо програми придбання житла для інвалідів війни міністр зазначив, що сьогодні у всіх регіонах є кошти на її реалізацію. Він звернув увагу керівників регіонів на необхідності негайної організації роботи з придбання квартир для інвалідів війни.

Як повідомляв ForUm, в Україні діє п'ять програм «доступного житла».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

231