Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов під час зустрічі з делегацією Всесвітнього банку запропонував відновити проект прямої бюджетної підтримки і збільшити ліміти кредитування на портфель проектів України. Про це повідомляє прес-служба першого віце-прем'єр-міністр.

Згідно з повідомленням, делегацію СБ очолив нещодавно призначений виконавчий директор Всесвітнього банку Франко Хеємскерк, який очолює групу країн, куди входить Україна. У ході зустрічі сторони обговорили стратегічні питання подальшої взаємодії.

Арбузов відмітив позитивну динаміку співпраці з організаціями групи Всесвітнього банку, а також запевнив делегатів у готовності України розширити напрями і сфери співпраці - зокрема, у роботі над новими проектами.

У свою чергу, Хеємскерк відмітив активну реалізацію проектів українського портфеля і готовність Всесвітнього банку до подальшого поглиблення співпраці. Було домовлено про подальшу взаємодію у підготовці наступного засідання групи країн, яке відбудеться наприкінці травня наступного року в Україні.

Нагадаємо, за даними СБ, з 1992 року загальна сума наданих країні коштів склала близько $8 млрд: кошти спрямовувалися на фінансування 42 проектів.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

259