Під час робочого візиту української делегації на чолі з міністром доходів і зборів України Олександром Клименком до Брюсселя підписана Домовленість про співпрацю щодо незаконного переміщення тютюнової продукції з Європейським офісом по боротьбі з шахрайством (OLAF). Про це повідомляє прес-служба Міністерства доходів і зборів.

«Це якісно новий рівень співпраці. Розраховуємо, що завдяки цьому запрацює новий механізм оперативного співробітництва та обміну інформацією. Враховуючи, що контрабанда є міжнародною проблемою з розвиненою кримінальною мережею, що працює через кордони, скоординований підхід і співпраця України з ЄС розглядається нами як єдиний ефективний спосіб вирішення цієї проблеми», - підкреслив Клименко на зустрічі з генеральним директором OLAF Джованні Кесслером.

Кесслер зі свого боку відмітив значив високий рівень поточного співробітництва з українськими митними органами у попередженні незаконного обігу тютюнових виробів.

За оцінками фахівців Міндоходів, більше 92% випадків незаконного вивезення тютюнових виробів з митної території України зафіксовано на кордоні з країнами - членами ЄС. Вжиті митними органами України упродовж 2012 року заходи дозволили виявити факти незаконного переміщення тютюнових виробів у кількості більше 71 млн. шт. цигарок на загальну суму майже 2,3 млн євро (23,6 млн грн.). За 4 місяці 2013 р. виявлено та вилучено 30 млн. сигарет на загальну суму 5,5 млн. грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

288