Уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко просить повідомляти про порушення у закладах оздоровлення та відпочинку. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Згідно з повідомленням, з метою попередження порушення прав дітей у закладах відпочинку та оздоровлення, попередження небезпечних ситуацій, забезпечення безпечного і якісного літнього відпочинку для дітей Павленко звертається до батьків і дітей повідомляти про порушення в роботі дитячих оздоровчих закладів за телефоном +380 (44) 255 - 78-03 з 9.00 до 18.00, на електронну адресу [email protected] або на сторінку мережі Фейсбук www.facebook.com / up.z.prav.dytyny в будь-який час.

Жодного повідомлення не залишиться без розгляду та відповідного реагування, запевнив Павленко.

Як наголошується в повідомленні, до Уповноваженого Президента України з прав дитини вже надходять скарги від батьків щодо умов перебування їхніх дітей у закладах оздоровлення та відпочинку. Зокрема, скаржаться на недотримання чистоти і порядку в житлових приміщеннях установ, перенаселені кімнати, в яких проживають діти, відсутність належних побутових умов.

Наприклад, реагуючи на скаргу щодо центру «Зміна» у Бородянському районі Київської області (засновник - Київська міська державна адміністрація), Павленко відвідав цей заклад. Було виявлено порушення правил пожежної безпеки в таборі, неналежне дотримання чистоти в кімнатах, де проживають діти, кількість місць у кімнатах перевищувала допустиму норму. Уповноважений звернувся до голови КМДА та Державної служби з надзвичайних ситуацій про вжиття невідкладних заходів щодо виправлення виявлених порушень.

Як повідомляв ForUm, увечері 30 травня в санаторії «Юність» у Сімеїзі обвалилася частина балкону на 3-му поверсі, коли на нього вийшли троє дітей. 10-річна дівчинка загинула, 11-річна отримала травми. У Криму знайшли ще два аварійні санаторії.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

250