Республіка Корея прийняла сьогодні зроблену північнокорейською стороною пропозицію провести робочі переговори представників урядів двох країн 9 червня.

Як наголошується, при цьому замість прикордонного Кесона (КНДР), про що заявляв офіційний Пхеньян, уряд Республіки Корея запропонував провести переговори у прикордонному пункті Пханмунджом у демілітаризованій зоні, яка розділяє дві держави.

Як очікується, однією із центральних тем стане доля Кесонської спільної промислової зони, яка була закрита на початку квітня після загострення напруженості у відносинах двох Корей.

Раніше Сеул виступив з ініціативою сісти за стіл переговорів 12 червня у південнокорейській столиці, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

На думку експертів, те, що Пхеньян запропонував провести переговори, можна занести в актив проведенню президентом Пак Кін Хе політики «зміцнення довіри на Корейському півострові», яка при жорсткій відповіді на північнокорейські погрози і провокації залишає відкритими двері для діалогу з владою КНДР.

Комітет за мирне об'єднання Кореї високо оцінив ту обставина, що у Південній Кореї оперативно і позитивно відреагували на пропозицію провести переговори між представниками влади двох сторін.

Як повідомляв ForUm, вчора КНДР запропонувала Південній Кореї провести офіційні переговори на урядовому рівні щодо відновлення економічного співробітництва.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

220