Вихід двох народних депутатів із фракції «Батьківщини» - це серйозний удар по опозиції. Про це «Взгляду» заявив політолог Володимир Фесенко, коментуючи вихід 6 червня із фракції депутатів Володимира Купчака та В'ячеслава Кутового.

«Те, що «Батьківщина» - найслабше місце в опозиції, було відомо давно, і вчорашні події це підтвердили», - заявив сказав він.

За словами політолога, вихід депутатів із фракції - це серйозний удар по опозиції напередодні об'єднання «Батьківщини» з «Фронтом змін», тому процес «внутрішнього бродіння» у фракції буде продовжуватися і надалі. «Проте розвалу фракції не буде, але протиріччя всередині фракції, боротьба різних груп і особистостей всередині фракції буде продовжуватися», - вважає він.

На думку Фесенка, зараз немає відповідного кандидата, яким можна було б замінити Арсенія Яценюка на посаді лідера фракції. «Зараз останні дії Яценюка, зокрема, заклик виступити проти євроінтеграції, якщо не буде випущена Тимошенко, це все боротьба за посаду голови політради «Батьківщини», швидше за все, Яценюк залишиться на своєму посту, але претензії до нього збережуться», - уточнив Фесенко.

Політолог додав, що число депутатів, які відкрито виступають проти Яценюка (таких, як Анатолій Гриценко) - мало, набагато більше тих, хто виступає з критикою його окремих дій. Але вони також не зважаться піти на повалення Яценюка, оскільки розуміють, що це призведе до розвалу фракції і несхвалення з боку Юлії Тимошенко.

«Збережеться такий«нашоукраїнський стан» фракції «Батьківщина» - розбрід і хитання, але без прямого розколу» - резюмував політолог.

Як раніше повідомляв ForUm, 6 червня народні депутати В'ячеслав Кутовий і Володимир Купчак вийшли із фракції «Батьківщина».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

234