Грозові блискавки ледь не залишили Миколаїв без води минулої ночі. Про це повідомляє прес-служба Миколаївського водоканалу з посиланням на головного інженера «Миколаївводоканалу» Олександра Делі.

Згідно з повідомленням, внаслідок кількох грозових блискавок 7 червня о 01:45 ночі спрацювала автоматика, у результаті чого сталося відключення електропостачання очисних споруд водопроводу. Враховуючи те, що на центральному водопроводі «Дніпро - Миколаїв» продовжувала надходити не питна вода, черговий персонал протягом півтора годин безрезультатно перезапускав електрообладнання. Потім, щоб уникнути затоплення споруд водою з водопроводу, фахівці відключили Дніпровський водопровід і, відповідно, припинили подачу води до Миколаєва.

Завдяки злагодженим діям аварійних бригад підприємства електропостачання вдалося відновити о 03:15, а о 03:20 - роботу водогону «Дніпро - Миколаїв». Основні споруди підприємства були стабілізовані і ввійшли у нормальний режим роботи дещо пізніше: о 05:30 ранку, зазначають на водоканалі.

Олександр Делі, який керував роботами з відновлення електроживлення споруд, зазначив, що такі надзвичайні ситуації, викликані погодними умовами, зустрічаються вкрай рідко. Незважаючи на це, всі служби «Миколаївводоканалу» спрацювали чітко. Головний інженер повідомив, що як тільки відновиться погода, буде проведена масштабна профілактична робота, щоб у майбутньому уникнути подібних надзвичайних ситуацій.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

196