Більшість не веде переговорів з опозицією щодо розблокування роботи Верховної Ради. Про це, відповідаючи на запитання кореспондента ForUm'у, заявив на брифінгу лідер фракції Партії регіонів у парламенті Олександр Єфремов.

«А навіщо вести переговори з людьми, які не ініціюють ніякого компромісу, які приходять і кажуть: ми хочемо, щоб було так», - сказав він.

Єфремов вкотре розкритикував опозицію за неконструктивність. «Я хочу підкреслити, що вчора через дії опозиції ми не прийняли дуже важливий законопроект щодо змін до держбюджету, який компенсує оплату населення за комунальні послуги (тарифна різниця - Ред.)... І в літній період з'являється передумова зупинки водоканалів», - заявив він.

Нардеп не розуміє, як меншість може щось диктувати більшості. «У нас складається зовсім перевернута система демократії в нашій державі, коли представники меншості чомусь думають, що можуть диктувати умови більшості. Такого не було в жодній країні і не буде. І якщо десь хтось намагався це зробити, то це називалося диктатура або як завгодно інакше, але не демократія... Ми це підтримувати не будемо », - сказав він.

Нагадаємо, народні депутати від опозиційних фракцій сьогодні продовжили блокування трибуни Верховної Ради України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

150