Співробітник ДАІ засуджений до п'яти років позбавлення волі за отримання хабара від водія-іноземця. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

«Встановлено, що у Мангуші при виконанні службових обов'язків 26-річний інспектор дорожньо-патрульної служби зупинив автомобіль «Мерседес», за кермом якого перебував громадянин Бельгії. За нескладання адмінпротоколу та повернення прав порушнику співробітник ДАІ вимагав у нього 1,5 тисячі гривень. Однак з'ясувавши, що у іноземця немає в наявності зазначеної суми, запропонував супроводити його до найближчого банкомату. Після отримання хабара інспектор повернув чоловікові документи і поїхав», - повідомляє прес-служба.

Першотравневий районний суд визнав співробітника ДАІ винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара) і засудив його до п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням функцій представника влади строком на два роки і конфіскацією частини майна.

Апеляційний суд Донецької області залишив вирок суду першої інстанції без змін. Вирок набув чинності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

274