Співробітник ДАІ засуджений до п'яти років позбавлення волі за отримання хабара від водія-іноземця. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

«Встановлено, що у Мангуші при виконанні службових обов'язків 26-річний інспектор дорожньо-патрульної служби зупинив автомобіль «Мерседес», за кермом якого перебував громадянин Бельгії. За нескладання адмінпротоколу та повернення прав порушнику співробітник ДАІ вимагав у нього 1,5 тисячі гривень. Однак з'ясувавши, що у іноземця немає в наявності зазначеної суми, запропонував супроводити його до найближчого банкомату. Після отримання хабара інспектор повернув чоловікові документи і поїхав», - повідомляє прес-служба.

Першотравневий районний суд визнав співробітника ДАІ винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара) і засудив його до п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням функцій представника влади строком на два роки і конфіскацією частини майна.

Апеляційний суд Донецької області залишив вирок суду першої інстанції без змін. Вирок набув чинності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

274
Классические туфли мужские