Причиною отруєння 5 дітей у житомирському дитсадку №32 стала службова недбалість керівника закладу, повідомляє прес-служба прокуратури області.

У ході прокурорської перевірки із залученням фахівців Житомирського міського управління головного управління Держсанепідемслужби встановлено, що у дитячому садку порушена технологія приготування їжі, санітарні правила видачі готових страв на групи, зберігання харчових продуктів і добових проб тощо.

Крім цього, за результатами дослідження змивів, у закладі виявлено кишкову паличку, золотистий стафілокок і мікробіологічне забруднення в питній бутильованій воді.

«Всі ці порушення призвели до захворювання п'ятьох вихованців установи та подальшої їхньої госпіталізації», - йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом Богунського РВ УМВС України у Житомирській області.

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.1 ст.367 (службова недбалість) КК України за фактом неналежного виконання посадовою особою дитячого садка №32 своїх службових обов'язків.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

171