Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що його фракція не має наміру з застосуванням сили розблокувати трибуну Верховної Ради. Про це він сказав на брифінгу.

За словами Єфремова, опозиція заявляє, що блокуватиме трибуну ВР і завтра, тому вночі залишається у сесійній залі. «Ми не будемо заважати. Вони можуть йти спати і не мучити людей», - сказав Єфремов.

Він підкреслив, що коли треба буде проголосувати за необхідні законопроекти, то «ми знайдемо варіанти, як проголосувати». На уточнююче запитання журналістів: «Завтра»?, Єфремов відповів: «Ні, не завтра».

Як сказав лідер фракції Партії регіонів, ніяких домовленостей з опозицією немає, оскільки «представники опозиції не хочуть домовлятися - вони прийшли свідомо сьогодні на роботу для того, щоб зірвати робочий процес і не дати проголосувати за законопроекти, подані урядом», повідомляє «УНІАН».

Єфремов підтвердив, що сьогодні члени фракції ПР голосували чужими картками. Він пояснив, що було прийняте рішення голосувати за колег, оскільки деякі з них були зайняті тим, щоб не пропустити представників опозиції, які могли перешкодити голосуванню членів фракцій ПР і КПУ.

Нагадаємо, сьогодні опозиція заблокувала трибуну Верховної Ради України, вимагаючи особистої присутності Президента Віктора Януковича в парламенті.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

808