Глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що проведення виборів народних депутатів у п'яти проблемних округах восени, як цього вимагає опозиція, ставить під загрозу підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це, як повідомляє кореспондент ForUm'у, він заявив на брифінгу.

«Ми восени повинні підписати Угоду про асоціацію з ЄС. Для цього, зокрема, ми повинні розібратися з п'ятьма проблемними округами. Знаючи про це, представники опозиції роблять все можливе, щоб затягнути це питання до осені з тим, щоб цей пункт стояв що не виконаний Україною», - сказав він.

Регіонал звинуватив опозицію у затягуванні вирішення цього питання.

Нагадаємо, уряд розробив нормативну базу для проведення повторних виборів до Верховної Ради України в одномандатних округах, у яких на попередніх виборах було неможливо встановити результати.

5 листопада 2012 Центральна виборча комісія визнала неможливим встановлення достовірних результатів голосування у мажоритарних округах №№94, 132, 194, 197, 223.

6 листопада Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори депутатів Ради в цих округах.

23 квітня Конституційний суд України відмовив у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням 54 народних депутатів України про перевибори у п'яти «проблемних округах».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

570