Голова фракції Партії регіонів засуджує нардепів із опозиції, які демонстративно відмовилися читати щорічне послання Президента до парламенту. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив на брифінгу.

«Я хочу звернути увагу на ставлення окремих депутатів із опозиції до документа, який передав Президент у ВР, до щорічного послання. Щоб ви розуміли, це найбільш важливий аналітичний документ, який робиться в державі, над ним працюють провідні фахівці України, і вийти керівнику фракції, наприклад, Віталію Кличку (лідер фракції «УДАР». - Ред.) і під оплески покласти свою книгу на трибуну ВР... Це просто дурість або нерозуміння взагалі того, чим займаєшся, тому я категорично засуджую дану акцію і не розумію, як культурна людина може так вчинити», - зазначив регіонал.

За його словами, він просив у Кличка дозволу забрати книги з трибуни для нардепів із ПР. «У нас багато керівників просять ці книги, у черзі стоять. А він здивувався і каже - ні. Мовляв, я її потім назад заберу і почитаю. Так якщо ти її потім назад забереш і почитаєш, навіщо потрібен цей демарш?», - обурився Єфремов.

Нагадаємо, сьогодні, 6 червня, Президент Віктор Янукович у письмовій формі звернувся зі щорічним посланням до Верховної Ради.

Примірники послання розклали вранці на робочих місцях у сесійній залі парламенту. Депутати від опозиції демонстративно склали на трибуні ВР свої екземпляри.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

183