Президент України Віктор Янукович готовий прийти до парламенту за умови, що народні депутати від опозиції будуть його слухати. Таке переконання висловив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов на брифінгу, повідомляє кореспондент ForUm'у.

«Я думаю, Президент з радістю прийшов би до парламенту і виступив перед депутатами, як не раз це робив. Але він прийшов би, щоб його слухали, а не улюлюкали і кричали в залі при виступі першого керівника держави», - сказав Єфремов.

Він підкреслив, що якщо опозиція дійсно буде готова слухати Президента, фракція Партії регіонів першою проситиме Януковича прийти до сесійної зали.

У той же час нардеп підкреслив, що опозиція вимагає присутності Президента у парламенті, знаючи, що він перебуває з дводенним візитом у Сербії.

«Вимога негайно сьогодні і негайно сюди заздалегідь нездійсненна. І це дурість, якщо нормальною людською мовою», - сказав він.

Як повідомляв ForUm, сьогодні, 6 червня, Президент України Віктор Янукович у письмовій формі звернувся зі щорічним посланням до Верховної Ради.

Народні депутати від опозиції заблокували трибуну Верховної Ради України, вимагаючи особистої присутності Президента в парламенті.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

174