Голова Верховної Ради України Володимир Рибак не виключає, що сьогодні о 16.00 може відбутися виїзне засідання парламенту. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив на брифінгу парламентським журналістам.

«Я допускаю, що буде виїзне засідання ВР. Я не знаю, де і як», - сказав він.

У той же час він не виключив, що опозиція все таки розблокує роботу ВР і ввечері депутати зможуть попрацювати в сесійній залі. «Немає нез'ясованих питань, щоб ВР не працювала», - зазначив голова ВР.

За його словами, він не може ні сьогодні, ні завтра зустрітися з Президентом Віктором Януковичем, щоб поговорити з ним про вимоги опозиції, оскільки він перебуває з офіційним візитом у Сербії.

Нагадаємо, сьогодні народним депутатам були роздані примірники щорічного послання Президента до Верховної Ради «Про внутрішній і зовнішній стан України у 2013 році».

Парламентарії від опозиції заблокували трибуну Верховної Ради України і зажадали, щоб Президент особисто прийшов до парламенту і виступив зі щорічним посланням.

Як повідомлялося, 4 квітня депутати більшості провели засідання в актовій залі комітету Верховної Ради, оскільки сесійну залу парламенту на вул. Грушевського було заблоковано опозиціонерами.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

259
Классические туфли мужские