Опозиційні фракції наполягають на зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, повідомив на брифінгу лідер фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що розцінює отримання народними депутатами послання Президента в письмовому вигляді як небажання Глави держави прийти до парламенту.

«Ми як опозиція наполягаємо на публічному, чесному і прозорому діалозі про те, якою має бути Україна, і що потрібно зробити для того, щоб країна стала членом ЄС. Жодного разу за останні три роки Янукович не мав зустрічей з українською опозицією. Тому ми наполягаємо: зустріч у стінах парламенту, публічна дискусія, виступ Президента і керівників фракцій», - сказав нардеп.

Крім того, за словами Яценюка, голова Верховної Ради Володимир Рибак пообіцяв поговорити з Президентом щодо його виступу перед депутатами зі щорічним Посланням до парламенту про внутрішній і зовнішній стан України.

Як повідомляв ForUm, сьогодні, 6 червня, Президент України Віктор Янукович у письмовій формі звернувся зі щорічним посланням до Верховної Ради.

Юлія Артамощенко,

 
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

153