Київська міська державна адміністрація заявляє про готовність усіх комунальних служб до можливих наслідків прогнозованих Українським гідрометеорологічним центром злив. Про це під час наради в КМДА сказав її голова Олександр Попов.

«У нас зараз підвищений рівень води в Дніпрі. Але найближчим часом ми отримаємо спуск (зниження рівня) води на 30 см. Це дає перспективу стверджувати, що ця система спрацьовуватиме більш ефективно. Але у випадку, якщо з якихось причин це не трапиться, в Києві відпрацьована система реагування, яка дозволяє при використанні насосної техніки швидко реагувати, відкачувати воду і звільняти проїжджу частину, житлові мікрорайони.
 
Системи швидкого реагування на надзвичайні ситуації в місті відпрацьовані», - сказав він, повідомляють «Українські новини».

Крім того, як повідомив головний інженер ПАТ «Укргідроенерго» Вадим Рассовський, на даний момент паводок у столиці йде на спад, навіть з урахуванням тих опадів, які прогнозуються і є на території України, а також на території сусідніх держав.

«І Укргідрометцентр підтвердив, що навіть у тому випадку, якщо будуть якісь інтенсивні опади, ми з цим впораємося й істотного впливу не буде», - сказав Рассовський.

Він зазначив, що ситуація з паводком буде тільки поліпшуватися.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій підготуватися до можливого паводку через сильні дощі в європейських країнах.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

347