Президент України Віктор Янукович підписав Закон №243-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, в яких здійснюється діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування в нічний час». Про це ForUm'у повідомили в прес-службі Глави держави.

Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів (про перебування дитини у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час) 16 травня.

Відповідно до закону, дітям у віці до 16 років з 22.00 до 6.00 забороняється перебувати у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг, та установах громадського харчування, якщо їх не супроводжує хоча б один з батьків або інший законний представник дитини.

Закон зобов'язує власників та посадових осіб розважальних закладів і закладів громадського харчування вживати заходів щодо недопущення в такі заклади в зазначений час дітей до 16 років, яких не супроводжують батьки чи інші законні представники, надаючи їм право вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

Порушення порядку перебування дітей у закладах сфери розваг або громадського харчування тягне за собою стягнення штрафу з посадових осіб, підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності, громадян - власників підприємств, або уповноважених ними осіб, громадян суб'єктів підприємницької діяльності від 20 до 50 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян.

Ті ж дії, вчинені повторно протягом року, тягнуть стягнення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

660
Классические туфли мужские