Апеляційний суд Києва переніс на 3 липня розгляд скарги на вирок Дмитру та Сергію Павличенкам, засудженим за вбивство судді Шевченківського районного суду столиці Сергія Зубкова.

Судове засідання у справі перенесене через те, що до суду ще не надійшли результати повторних експертиз.

Наступне судове засідання має відбутися об 11:00 3 липня, повідомляє «УНІАН».

Нагадаємо, суддя Шевченківського районного суду Києва Зубков був убитий 21 березня 2011 року у під'їзді свого будинку в Києві. Голосіївський райсуд Києва 2 жовтня 2012 року засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія Павличенка - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді.

14 січня 2013 року Апеляційний суд Києва вирішив провести часткове судове слідство у рамках розгляду скарги на вирок Павличенкам. У своїй скарзі на вирок Павличенки просять генерального прокурора Віктора Пшонку порушити кримінальну справу стосовно слідчого столичної прокуратури, який, за їхнім твердженням, сфальсифікував матеріали допиту одного із основних свідків.

Разом з тим Дмитро Павличенко в Апеляційному суді 31 січня заявив, що зізнався в убивстві судді Зубкова під тиском слідства - явку з повинною з нього вибили електрострумом. Павличенко-молодший стверджує, що міліціонери самі говорили йому, що говорити під час допиту і слідчого експерименту.

По всій Україні відбулися акції на підтримку батька і сина Павличенків. Громадськість переконана, що вони не причетні до вбивства.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

233