Президент України Віктор Янукович міг би продовжити термін повноважень голови Центральної виборчої комісії Володимира Шаповала, якби він звернувся з відповідним проханням. Про це в ефірі «5 каналу» заявив депутат від Партії регіонів Анатолій Близнюк.

«Щодо державного службовця Президент може приймати рішення і продовжувати... Якби він (Шаповал. - Ред.) звернувся, то Президент ... на один рік – до 2014-го – міг би прийняти таке рішення», - сказав Близнюк.

«Голові комісії виповнилося 65 років – граничний термін перебування (держслужбовця на посаді. - Ред.). І Президент прийняв рішення про заміну... Це технічне питання – не треба з цього робити політику», - зазначив регіонал, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Нагадаємо, 3 червня Президент Віктор Янукович вніс до Верховної Ради подання про дострокове припинення повноважень члена ЦВК Володимира Шаповала у зв'язку з досягненням 65-річного віку. Іншим поданням Янукович вніс на розгляд Верховної Ради кандидатуру Олександра Копиленка на посаду члена Центральної виборчої комісії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

228