Тимчасова контрольна комісія Київської міської ради перевірить наявність в українських розплідниках м'ясочервоних каштанів «Бріоті». Про це, як повідомляє кореспондент ForUm'у, заявила голова комісії Тетяна Меліхова.

«Ми звернемося до експертів, щоб дізнатися, чи є в Україні дерева подібного виду. І згідно з отриманими даними будемо приймати відповідні рішення», - сказала вона.

Меліхова зазначила, що у разі наявності таких дерев в Україні не доведеться звертатися до іноземних партнерів з метою їх закупівлі.

У свою чергу, директор ботанічного саду імені Фоміна Олександр Сенчило припустив, що подібні розплідники можуть бути в Івано-Франківській області.

Як повідомляв ForUm, 17 травня прокуратура Києва почала перевірку з приводу закупівлі столичними чиновниками каштанів сорту «Бріоті».

Прокуратура встановила факти розтрати та привласнення бюджетних коштів на суму майже 1 млн грн при закупівлі каштанів сорту «Бріоті» столичними чиновниками.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов доручив відсторонити від займаної посади директора «Зеленбуду» Шевченківського району Олександра Цимбалюка за скандал з купівлею каштанів сорту «Бріоті».

Італія розглядає можливість заміни Києву 200 м'ясочервоних каштанів «Бріоті», які були висаджені на Хрещатику.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190