Президент України Віктор Янукович подивився тактико-спеціальні навчання щодо застосування сил і засобів Державної служби з надзвичайних ситуацій та Збройних Сил при проведенні пошуково-рятувальної операції.

Як повідомляє прес-служба Глави держави, навчання відбулися на полігоні Міжрегіонального центру швидкого реагування ДержНС у с.Гаї Роменського району Сумської області.

Були відпрацьовані практичні дії сил ДержНС, Міністерства оборони, Державного агентства лісових ресурсів, територіальних органів управління та формувань цивільного захисту. Рятувальники продемонстрували всі можливі елементи надзвичайних ситуацій, зокрема, при аварії літака, зіткненні автобуса з потягом на переїзді, пожежі на підприємстві, вибуху на хімічному заводі, розмінування місцевості та гасіння лісових пожеж.

Як зазначив Глава держави, такі повномасштабні навчання в Україні проводяться вперше за роки незалежності. «Таку практику слід продовжити і в майбутньому, розширюючи коло учасників навчань», - сказав Янукович.

За словами голови ДержНС Михайла Болотських, у навчаннях взяли участь 375 чоловік особового складу та 173 одиниці техніки.

Після завершення навчань Президент оглянув зразки техніки та обладнання підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міноборони, які використовуються для проведення аварійно-рятувальних робіт.

Також Президент відвідав мобільний госпіталь ДержНС, який у різні роки надавав допомогу постраждалим від землетрусів у Туреччині, Індії, Ірані та Пакистані.

Після перегляду навчань Янукович відвідав польову церкву, де був присутній на молитві за воїнів-рятувальників.

У Міжрегіональному центрі швидкого реагування Державної служби з надзвичайних ситуацій України обладнані навчально-тренувальний комплекс, в який входять навчально-тренувальний кінологічний полігон, навчальне тактичне поле зі смугою перешкод, місця для відпрацювання практичних дій при аваріях поїздів і авіаційних катастроф, майданчики для підготовки рятувальників, піротехніків, водолазів. Комплекс також включає містечко для підготовки фахівців радіаційно-хімічного захисту, навчальні класи з сучасним обладнанням і кімнату психологічного розвантаження.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

234