Територіальним управлінням Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України в Криму створена і починає роботу спеціальна робоча група щодо оперативних перевірок дитячих та інших оздоровчих закладів усіх форм власності та підпорядкування. Як повідомляє Держгірпромнагляд АР Крим та м. Севастополь, до складу комісії входять фахівці всіх інспекцій територіального управління.

За необхідності, буде вестися співпраця з правоохоронними органами. «У разі перешкоджання здійсненню перевірок з боку керівників оздоровчих установ, матеріали будуть автоматично направлятися в правоохоронні органи і Раду Міністрів АРК», - наголошується в повідомленні.

Перевірка проводиться після випадку в санаторії «Юність» в Криму, де постраждали діти. За даними територіального управління, остання перевірка санаторію «Юність» проводилася у 2011 р. За її результатами керівництво санаторію було притягнуто до адміністративної відповідальності й отримало обов'язковий до виконання припис із зазначенням порушень. 20 липня 2011 р. головним лікарем ДУ «ССС «Юність» МОЗ України» було направлено офіційний лист до територіального управління, в якому він повідомив інспекцію про те, що виявлені раніше порушення усунуті в повному обсязі.

Однак, як з'ясувалося під час розслідування нещасного випадку, керівництво та служба з охорони праці оздоровчого закладу не тільки не виконали приписи інспектора, але також проігнорували вимоги незалежної експертизи, яка встановила, що низка будівель санаторію може експлуатуватися тільки за умови демонтажу балконів і несучих колон і проведення капітального ремонту.

Як повідомляв ForUm, керівництво санаторію «Юність», де 30 травня загинула дитина, відсторонено від посад.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

328