Уряд Японії розширить спектр проектів технічної допомоги в Україні у сфері екології.

Про це було сказано в рамках зустрічі міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова з керівництвом японського агентства міжнародного співробітництва «Джайка», повідомили у прес-службі Міністерства екології та природних ресурсів України.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи розширення спектру проектів технічної допомоги японського уряду України, зокрема, у сфері екології, впровадження екологічно дружніх технологій, проведення в Україні програм з утилізації промислових відходів.

«Джайка» є урядовою організацією, координує надання допомоги іноземним державам у рамках програми уряду Японії «Офіційна допомога розвитку» (ОДР), що включає в себе надання грантової (безкоштовної), технічної допомоги, пільгових позик урядам іноземних держав. Головне завдання - сприяти економічному розвитку країн, що розвиваються, а також країн з перехідною економікою.

Як раніше повідомляв ForUm, Україна в цьому році очікує залучити близько 549 млн доларів міжнародної технічної допомоги.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

168