У Сімеїзькому санаторії «Юність», де минулого тижня загинула школярка зі Львова, відкололася частина аварійних балконів.

Втім, санаторій продовжує працювати і зараз почався новий заїзд. Правда, поки дітей розселяють в сусідніх здравницях.

Корпус, де сталася трагедія, закритий і опечатаний правоохоронцями. Вчора там знову відкололася частина аварійних балконів, йдеться в сюжеті ICTV.

«Ми їх розселили по інших санаторіях. Вся медична робота, весь виховний процес, все як було, так і залишається», - говорить в.о. головного лікаря санаторію «Юність» Галина Карташова.

Нагадаємо, увечері 30 травня в санаторії «Юність» у Сімеїзі впала частина балкону на 3-му поверсі, коли на нього вийшли троє дітей. 10-річна дівчинка загинула, 11-річна перебуває в лікарні з травмами. Керівництво санаторію, де загинула дитина, відсторонено від посад.

Спальний корпус санаторію, де впав балкон, побудований у 1906 році. Міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв стверджує, що санаторій був у «чорному» списку Мінкурортів Криму, здравниця знаходиться в аварійному стані, його відомство не рекомендувало туристам відвідувати санаторій.

Адміністрація Президента взяла під контроль розслідування трагедії в кримському санаторії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

290