Український аграрний сектор стає все більш цікавим для інвесторів. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов, повідомляє його прес-служба.

Арбузов зазначив, що, за прогнозами, в сільське господарство можуть вкласти до трьох мільярдів доларів.

«На сьогоднішній день сільське господарство є однією з найбільш привабливих галузей економіки як в Україні, так і в світі. Тому в поточному році ми плануємо залучити до трьох мільярдів доларів інвестицій в аграрний сектор. А це більш ніж у три рази перевищує торішні суми, коли в сільське господарство вклали понад 800 мільйонів доларів. Таке зростання обсягів інвестицій стало можливим через те, що державна політика стала більш прозорою і передбачуваною. Інвестори нарешті побачили, що вкладати кошти тепер менш ризиковано, адже останні роки ми активно працюємо над розширенням державно-приватного партнерства в аграрному секторі», - підкреслив перший віце-прем'єр-міністр.

Так, за його словами, якщо прогнози щодо трьох мільярдів доларів виправдаються, то це означатиме, що майже половина іноземних інвестицій у вітчизняну економіку припаде саме на аграрний сектор.

«А це яскравий доказ того, що сільське господарство є ключовою галуззю економіки держави», - підкреслив Арбузов.

Перший віце-прем'єр-міністр також повідомив, що обсяг інвестицій значно збільшиться за рахунок фінансів, які надійдуть не лише з європейських країн, а й з Азії, зокрема з Китаю. А все більший інтерес інвесторів викликають м'ясо-молочна галузь, садівництво та виробництво біопалива.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович неодноразово підкреслював, що аграрний сектор є перспективним для інвестування. На думку Глави держави, щоб зробити вітчизняний АПК привабливішим для вкладення інвестицій, необхідно розвивати соціально-економічну інфраструктуру сільських територій.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

166