Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк протягом 1-4 червня перебуває з робочою поїздкою в Королівстві Саудівська Аравія. У рамках візиту відбулися переговори з приводу поглиблення співпраці в галузі сільського господарства, розвитку інфраструктури та залучення інвестицій.

Під час зустрічі з міністром сільського господарства Королівства Саудівська Аравія І. В. Фахд бен Абдулрахман бен Сулейман Балгунайм Присяжнюк зазначив, що Україна і Саудівська Аравія активно нарощують обсяги зовнішньої торгівлі. Зі свого боку, саудівська сторона подякувала за співпрацю та висловила готовність до поглиблення спільної роботи в зазначених вище питаннях.

На зустрічі з міністром транспорту Королівства Саудівська Аравія Й. В. Доктором Джубара бен Ід Аль-Сурайсарі було порушено питання співпраці у сфері інфраструктури. За словами Присяжнюка, Україна зацікавлена ​​у поглибленні інвестиційної взаємодії з цією країною.

За словами міністра аграрної політики і продовольства України, зростання двостороннього товарообігу відбувається за рахунок експорту на саудівський ринок української сільгосппродукції.

«Україна зацікавлена ​​у збільшенні поставок на саудівський ринок готової продукції вітчизняного сільського господарства і продовольства. Вітчизняні аграрії у 2012 році поставили до Саудівської Аравії сільгосппродукції на суму 581,5 мільйона доларів. Причому, зернових експортували на 509 млн доларів, а соняшникової олії - на 70 мільйонів доларів. А з початку 2013 року вітчизняні аграрії експортували сільгосппродукції на 34,2 мільйона доларів», - зазначив він.

Нагадаємо, Присяжнюк є головою української частини Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва. Під час візиту було прийнято рішення провести засідання Міжурядової комісії на початку 2014 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

130
Классические туфли мужские