Працівники лінійного управління охорони Київського метрополітену по «гарячих слідах» затримали іногороднього, який на одній зі станцій пограбував жінку.
 
Як повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю ГУМВС України в м. Києві, злочин було скоєно вранці в «годину пік».
 
«Перебуваючи на пероні станції «Політехнічний інститут», він дочекався, коли з дверей вагона поїзда почали виходити пасажири. Увагу грабіжника привернула жінка, на шиї якої висів золотий ланцюжок з підвіскою. Вже за мить зловмисник зірвав ювелірний виріб з потерпілої і швидко заскочив у вагон, який відразу ж рушив з місця», - зазначили в прес-службі міліції.
 

Пасажири, які стали свідками злочину, піднімати шум не стали. Один з них натиснув кнопку екстреного зв'язку з машиністом поїзда, якому повідомив про те, що у вагоні знаходиться підозрюваний у пограбуванні.

«Ця інформація потрапила черговій по станції, де злодія вже чекали міліціонери. Пасажири вказали правоохоронцям на зловмисника, якого одразу ж доправили до лінійного управління міліції в метрополітені для з'ясування всіх обставин цієї події», - повідомили в міліції.

Затриманим виявився абітурієнт, який приїхав до столиці для вступу до вузів. Пояснити чітко правоохоронцям свій вчинок він так і не зміг.

Відносно підозрюваного відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж» - відкрите викрадення чужого майна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

164