Після того, як від рук стихійних торговців на Троєщині постраждали троє робітників, у столичному «Київводоканалі» всіх співробітників підприємства, а їх 6,5 тисяч людей, зобов'язали виходити на роботу в спеціальній формі, пише «Сьогодні».

«Це викликано тим, що ми хочемо хоч якось убезпечити співробітників від нападів, які почастішали останнім часом», - сказала радник глави правління «Київводоканалу» Вікторія Яковлєва.

«Ми посилено патрулюємо район, де сталася НП - вулицю Електротехнічну, порушено справу за статтею «хуліганство», вона передана в главк столичної міліції», - повідомили в Деснянському РУВС.

«Найбільше від нападників постраждав наш найкращий на підприємстві газозварник. Йому наклали кілька швів. Була загроза втрати ока, але зараз медики кажуть, що його здоров'ю нічого не загрожує. Щоб уберегти наших співробітників від подібних інцидентів, зараз ми розробляємо модель захисту. Можливо, будемо вимагати супроводжувати наші бригади нарядом міліції під час виїзду на аварію або подумаємо про видачу засобів захисту. Такого ж захисту вимагають столичні електрики, газівники, ліфтери, сантехніки. Останнім часом люди занадто розізлились на комунальників, і цю проблему потрібно якось вирішувати», - зазначила Яковлєва.

Нагадаємо, 30 травня торговці стихійного ринку на вул. Електротехнічній побили співробітників бригади з обслуговування водомірних вузлів Розрахункового департаменту ВАТ «АК «Київводоканал».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

129