Європейський вектор зовнішньої політики України закріплений законодавчо. Про це під час засідання Погоджувальної ради представників депутатських фракцій у Верховній Раді заявив представник Президента України в парламенті, народний депутат Юрій Мірошниченко.

Представник Глави держави у парламенті зазначив, що євроінтеграційний курс України закріплений у законі «Про основи внутрішньої і зовнішньої політики», автором якого є Президент України Віктор Янукович.

«Саме в цьому законі було визначено як кінцева мета членство України в Європейському Союзі», - цитує словами Мірошниченка прес-служба Глави держави.

За його словами, позиція Президента щодо вектора зовнішньої політики України чітка. «Вона в постійному режимі декларується і реалізується Главою держави», - сказав він.

Мірошниченко підкреслив, що на відміну від політичних партій, кожна з яких уособлює частину суспільства, Президент України представляє весь український народ. «Саме тому представники політичних партій повинні допомогти Главі держави захистити національні інтереси, щоб втілити європейське майбутнє України в життя», - зазначив він.

Нагадаємо, 31 травня в Мінську прем'єр-міністр України Микола Азаров і голова Євразійської економічної комісії Віктор Христенко підписали меморандум про поглиблення взаємодії між ЄЕК і Україною. Меморандум передбачає надання Україні можливості мати представника в ЄЕК і отримати статус спостерігача в Євразійському економічному союзі з 2015 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

655