У Києві за останні шість років кількість дітей, позбавлених батьківської опіки, знизилося на 26%. Про це, як передає кореспондент ForUm’y, заявив начальник служби у справах дітей м.Києва Микола Кулеба.

«За останні 6 років у Києві кількість дітей, позбавлених батьківської опіки, знизилася на 26%. На сьогоднішній день таких дітей у Києві налічується 2 402 дитини», - уточнив Кулеба.

За словами чиновника, 86% дітей-сиріт перебуває на вихованні у дитячих будинках сімейного типу. Цей показник є другим результатом в Україні. Лідирує Рівненська область, де в дитячих будинках сімейного типу виховується 91% дітей.

«На даний момент у Києві 325 дітей (14%), позбавлених батьківського піклування, виховуються поза прийомною сім'єю, 25 (2%) вже оформляються в сім'ї, 300 (12%) навчаються або перебувають в установах несімейного типу (будинок інвалідів, будинок дитини , центри соціально-психічної реабілітації, інтернати)», - уточнив Кулеба.

Зазначимо, станом на 1 червня 2013 року в Києві функціонують 14 будинків сімейного типу, у яких виховуються 155 дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, до кінця року в Києві планується відкриття 6-7 дитячих будинків сімейного типу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

176