Фінляндія вважає Україну дуже важливим партнером для Європейського Союзу. Про це в ексклюзивному коментарі для телеканалу БТБ заявив Оллі Кантанен, керівник відділу міністерства закордонних справ Фінляндії з питань Східної Європи та Центральної Азії.

На його думку, Угода про асоціацію допоможе розвинути не тільки більш тісні політичні, а й економічні відносини між Україною та ЄС.

«Фінляндія вважає Україну дуже важливим партнером для Європейського Союзу», - сказав Кантанен. Він підкреслив, що сьогодні двосторонні відносини між країнами дуже хороші. Угода про асоціацію, на думку дипломата, має ключове значення для розвитку відносин між Києвом та ЄС, а також сприятиме зближенню України та Євросоюзу.

За словами дипломата, зближення України і ЄС сприятиме поглибленню не тільки політичних зв'язків, а й економічних.

«Угода про асоціацію відкриє нові можливості як для підприємств, так і для пересічних людей. Для України, її уряду і громадян Угода про асоціацію та зближення з ЄС - потужні інструменти для майбутніх реформ, які країна колись відкладала, але зараз хоче реалізувати в інтересах своїх громадян», - заявив він.

Кантанен запевнив, що Фінляндія підтримує амбіції України щодо зближення з ЄС, вітає проведення Україною реформ, пов'язаних з підписанням Угоди про асоціацію, і готова підтримати підписання цього документа.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

182