Співробітники іспанського митного контролю 2 червня затримали риболовецьке судно з 17 тоннами гашишу на борту, повідомляє Agence France-Presse.

Як повідомили співробітники митних служб, 31 березня з патрульного літака надійшло повідомлення про те, що приблизно за 60 миль від узбережжя міста Фуенхірола невідоме риболовецьке судно вивантажує на борт тюки з іншого судна, яке потім попрямувало у бік Марокко. Рибальське судно було затримане та доставлено в порт Малаги.

У трюмі судна виявили 654 тюка з гашишем загальною масою 17 100 кілограм. За словами митників, судно є приватним. Воно не було зареєстроване і не мало ніякого прапора. Всі 14 членів команди виявилися громадянами Єгипту. Вони затримані поліцією Малаги і 2 червня повинні постати перед судом, пише «Lenta.ru».

Раніше, наприкінці травня, поліція Іспанії затримала судно з трьома тоннами кокаїну, яке підійшло з боку Атлантики. Команда судна складалася з громадян Індонезії.

Як зазначає Agence France-Presse, Іспанія через свою близькість до Марокко - найбільшого виробника гашишу - служить ключовим пунктом транспорту наркотиків, звідки товар потім потрапляє в інші країни Європи. Також через Іспанію проходить потік гашишу з Північної Африки і кокаїну - з Латинської Америки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

171