Фінансова грамотність громадян забезпечить розвиток України у майбутньому. Про це, вітаючи переможців конкурсу «Фінансова веселка НАБУ», заявив координатор комітету Незалежної асоціації банків України з питань банківської інфраструктури та платіжних систем Володимир Єременко, передає кореспондент ForUm’y.

Зокрема, він зазначив, що фінансово грамотна людина не віддасть свої гроші шахраям, не гратиме у фінансові піраміди, а також зможе грамотно планувати всі життєві питання. «Сподіваюся, що наступне покоління буде фінансово грамотним, що забезпечить розвиток нашої країни», - підкреслив він.

Крім того, Єременко пояснив кореспонденту ForUm’y, що проведення конкурсу малюнків - це навчання фінансової грамотності дітей. «Мета одна - підвищення фінграмотності населення. Форма ж подачі може бути різною: відеоролики, конкурси, вікторини. Для того, щоб залучити дітей та їхніх батьків, ми вибрали конкурс дитячих малюнків. Вона вдала, оскільки не можна нав'язувати діткам нудні фінвикладки, а конкурс малюнків, - це своєрідна гра», сказав він.

У свою чергу, заступник голови ради НАБУ Світлана Скосирська зазначила, що такі конкурси у рамках підвищення фінграмотності українців будуть щорічними. Цього року у конкурсі взяли участь близько 40 дітей із усіх регіонів України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

304