Україна може отримати гроші на реконструкцію газотранспортної системи від міжнародних фінансових інститутів за умови дотримання європейського законодавства. Таку думку висловив директор Секретаріату Енергетичного співтовариства Янеш Копач на прес-конференції у рамках 4-го Європейсько-українського енергетичного дня.

«Україна має проблему - це застарілі трубопроводи, які повинні бути переобладнані, і для цього потрібні гроші, а ці гроші пропонуються міжнародними фінансовими інститутам за умови дотримання енергетичного законодавства ЄС», - зазначив Копач.

За його словами, Україна зробила вже чимало у цьому напрямі, але повинна завершити розпочаті процеси, повідомляє «РБК-Украина».

«Дещо в Україні вже відбулося, «Укртрансгаз» був відділений від НАК «Нафтогаз» України, це, як я розумію, серія заходів, які ще не завершені повністю. Орган, який встановлює ціну на використання цих трубопроводів, повинен бути повністю незалежним, без політичного впливу. Це, на жаль, ще не реалізовано в Україні. З іншого боку, ці трубопроводи надзвичайно важливі не тільки для України, але також для всієї Європи», - пояснив Копач.

Як повідомляв ForUm, 13 травня ц.р. міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький заявив, що у вересні цього року Україна розраховує отримати кошти від Європейського інвестиційного банку та ЄБРР на модернізацію ГТС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

314
Классические туфли мужские