Сьогодні у Києві відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Четвертого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, передає кореспондент ForUm’y.

«Усі 13 переможців нагороджуються путівками на відпочинок у санаторій «Березовий Гай» у Миргороді», - повідомила голова Асоціації дитячих ендокринологів України Наталія Зелінська.

За словами організаторів, у конкурсі щорічно бере участь близько 600 дітей. І 12 його переможців обирає журі, у складі Генерального директора Санофі в Україні Жан-Поля Шоєра, голови Асоціації дитячих ендокринологів України Наталії Зелінської та радіо- і телеведучого, президента Gala Media Group Павла Шилька (DJ Паша). А 13-го переможця визначають користувачі соціальної мережі Facebook на спеціальній сторінці конкурсу.

«Цей конкурс допомагає дітям з цукровим діабетом та лікарям краще зрозуміти один одного. Лікарі мають можливість побачити таланти серед своїх пацієнтів, а діти - показати, на що вони здатні. Така підтримка маленьких пацієнтів з боку суспільства надзвичайно важлива», - зазначає Зелінська.

Варто зауважити, що, крім виставки робіт, для маленьких учасників конкурсу майстер-клас провів український ілюстратор Костя Лавро.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

280