Міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв стверджує, що влада регіону два роки поспіль просила Міністерство охорони здоров'я передати в підпорядкування Ради міністрів республіки санаторій «Юність» у Сімеїзі, що знаходиться в жалюгідному стані.

Як написав Лієв на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, здравниця була в «чорному списку» Мінкурортів Криму.

«Санаторій належить державі і знаходиться у сфері управління Міністерства охорони здоров'я України. Кримська влада у 2011 і 2012 роках зверталася з проханням передати «Юність» в управління Ради міністрів Криму, аргументуючи тим, що він у жалюгідному стані, при цьому МОЗ абсолютно не приділяє увагу вирішенню проблем дитячого санаторію. МОЗ України нам відмовляв без пояснень», - зазначив міністр, повідомляє «УНІАН».

Лієв заявив, що вплив Радміну на подібні державні санаторії практично відсутній.

«Керівництво призначається з Києва і не узгоджується (за фактом) з Кримом, а про діяльність держсанаторію МОЗ України місцеву владу навіть не інформують», - зазначив глава Мінкурортів. Лієв повідомив також, що у вересні 2012 року він публікував список з 15 великих санаторіїв і готелів (як державних, так і приватних), від відвідування яких просив утриматися.

«Під номером 12 у цьому списку був санаторій «Юність». Реакції органу управління (МОЗ) не послідувала», - написав міністр.


Як повідомляв ForUm, 10-річна дівчинка зі Львова загинула і 11-річна перебуває в лікарні з травмами в результаті обвалення балкона санаторію «Юність». Трагедія сталася ввечері 30 травня. Частина балкона звалилася з 3-го поверху, коли на нього вийшли троє дітей.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

309