Державне агентство автомобільних доріг (Укравтодор) ліквідувало ями на 40,4 тис.км або 65,8% протяжності доріг загального користування, а на дорогах державного значення ця робота наближається до кінця. Як повідомляє прес-служба «Укравтодору», про це вчора під час відеоконференції повідомив голова відомства Євген Прусенко.

Голова «Укравтодору» знову пообіцяв, що в червні всі роботи з ліквідації ям на дорогах місцевого значення будуть завершені.

Він також пообіцяв вирішити проблеми із заборгованостями за ремонт доріг. Прусенко пояснив, що найближчим часом буде підписано перелік об'єктів за бюджетні кошти, де враховані всі витрати для того, щоб розрахуватися за роботи, виконані торік. «Насправді ситуація наступна: мережа доріг вимагає значно більше ресурсів, ніж ті, якими «Укравтодор» володіє, виходячи з наявного фінансування. Цих коштів не вистачає в одному регіоні. Тому необхідно максимально ефективно використовувати наявні ресурси. Борги за минулий рік, безумовно, будуть віддані. При збільшенні фінансування, а ця робота зараз ведеться, будуть розглянуті питання фінансування тих робіт, які сьогодні вкрай необхідні для кожної окремої області», - сказав він.

У цілому з початку року загальний обсяг уражених вибоїнами доріг склав 61,4 тис. км, у тому числі 24,5 тис.км доріг держзначення. У порівнянні з минулим роком площа ям збільшилася майже вдвічі.

Як наголошується в повідомленні, причинами інтенсивного утворення ям у цьому році є тривала зима зі значними опадами і майже щоденними переходами температури з плюсової на мінусову, недотримання міжремонтних термінів, пов'язаних з недофінансуванням дорожньої галузі і те, що значна частина доріг була побудована у 60-70 роки за старими технологіями.

Як раніше повідомляв ForUm, в Україні ямковий ремонт доріг завершать до кінця червня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

183