Головний тренер донецького Шахтаря Мірча Луческу розповів про свою роботу у команді і рішення продовжити контракт ще на два роки.

«Команда дуже виросла останнім часом. Шахтар 2004-го і 2013-го - це дві великі різниці. Нас почали поважати в Європі. Коли ми тільки прийшли сюди, ні за ким з наших гравців ніхто не спостерігав, нікуди не запрошував. Сьогодні ж говорять практично про всіх футболістів нашого основного складу - вони могли б грати в кращих європейських клубах. І це заслуга всього Шахтаря, стилю гри, який демонструє команда, з притаманною їй психологією переможця, і, звичайно, майстерності футболістів.

Саме тому, піднявшись за останні три роки на новий рівень, гравці зараз так затребувані. Ми зробили все, щоб вигравати внутрішні змагання, єдина проблема для нас - це Ліга чемпіонів. Якщо у чемпіонаті України ми постійно маємо перевагу перед нашими суперниками і диктуємо їм свої умови, то в Європі зустрічаємося з командами нашого рівня, і навіть вище, які змушують нас також оборонятися. Тоді і проявляються деякі наші проблеми.

Футболісти Шахтаря, які не звикли грати у внутрішньому чемпіонаті під тиском з боку суперника, допускають серйозні індивідуальні помилки, які позначаються на деяких епізодах поєдинків.

Тому наше наступне завдання - ментально виводити гравців на новий рівень. У цьому ми ще програємо. Моє рішення продовжити тут роботу безпосередньо пов'язано з тим, що я бачу потенціал у команди, і він ще розкритий не до кінця.

Найголовніше, що є у нас, - це якість гри. Можна відмітити також і молодість наших атакуючих футболістів. Для європейського рівня 22-24 роки - це ще молодість. Великі європейські команди виграють турніри з середнім віком у 30 років. Нам потрібно зробити ще один крок вперед», - розповів Луческу.

За матеріалами: shakhtar.com,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

269