Влітку 2013 року заплановано забезпечити санаторно-курортним лікуванням близько шести тисяч маленьких киян. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Як нагадують у КМДА, протягом червня-серпня 2012 р. у лікувально-оздоровчих закладах було проліковано більше 5500 дітей.

У цілому, дванадцять санаторіїв шести різних профілів будуть забезпечувати санаторно-курортне лікування дітей, що мають пульмонологічні, психоневрологічні, туберкульозні, ендокринологічні, кардіологічні та гастроентерологічні хвороби. Одночасно за рахунок міського бюджету в санаторіях поліпшити стан здоров'я зможуть близько 1500 дітей.

У департаменті охорони здоров'я КМДА зазначають, що у 2011 році прийнято рішення про надання можливості дітям з особливими потребами - хворим на ДЦП, кістково-м'язовими патологіями, захворюваннями серцево-судинної системи і т.д. - проходити етапне лікування в санаторіях у супроводі одного з батьків. У 2012 році цією можливістю скористалися майже 414 сімей, цього року санаторії, підпорядковані департаменту, очікують ще більшу кількість таких пацієнтів.

«Батьки, які хочуть скористатися можливістю пролікувати свою дитину протягом літніх канікул, повинні звернутися до відбіркових санаторно-курортних комісій, які працюють у поліклініках за місцем спостереження дитини», - зазначила перший заступник директора Департаменту охорони здоров'я Валентина Залеська.

Також вона зазначила, що санаторно-курортне лікування столична медицина надає не тільки під час літніх канікул, а й протягом року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

158