США почали розслідування проти України щодо дотримання прав інтелектуальної власності. Про це йдеться в повідомленні торгового представника США.

Згідно з повідомленням, у спеціальній доповіді 301 у цьому місяці Україна визначена як пріоритетна іноземна країна. Основні проблеми - використання урядом піратського програмного забезпечення, піратство в Інтернеті, а також непрозоре і нечесне адміністрування і діяльність агентств з управління авторськими і суміжними правами.

«США визначили питання, які викликають серйозну стурбованість щодо звернення України з правами інтелектуальної власності», - цитуються в повідомленні слова виконуючої обов'язки торгового представника США Міріам Шапіро, повідомляє «УНІАН».

У повідомленні наголошується, що офіс торговельного представника сподівається отримати інформацію від зацікавлених сторін, щоб 18 липня провести публічні слухання з цього питання.

Як раніше повідомляв ForUm, міжнародний альянс інтелектуальної власності (IIPA) рекомендує наділити Україну статусом Priority Foreign Country у його списку країн, що порушують авторське право.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

254