У Житомирі на площі Польовій виникла загроза падіння 32-метрової труби котельні на житловий будинок.

Як повідомила керівник прес-служби Головного управління ДСНС України в області Ірина Романюк, два дні тому після шквального вітру труба котельні, що прогоріла, тріснула посередині, а сьогодні вона раптово почала опускатися, погрожуючи впасти на розташований поруч 5-поверховий житловий будинок, трансформаторну підстанцію, обладнання компанії «Київстар» та інші об'єкти.
 

На місце події виїжджали рятувальники, представники правоохоронних органів, влади, енергетики та ін. Спеціальна комісія провела обстеження труби і дала оцінку ситуації, що склалася. За оцінками фахівців, верхня частина труби важить близько 8 тонн, нижня - 15 тонн, повідомляє «УНІАН».
 

«Столичні фахівці запевнили, що сьогодні труба не впаде і її можна ремонтувати, проте зараз навколо цього об'єкту виставлено огородження та охорона», - зазначила Романюк.

Вона також уточнила: «У разі виникнення загрози для життя людей, що проживають в розташованому біля труби будинку, їх можуть відселити, зараз це питання вирішується владою міста та відповідними структурами».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

427
Туфли осень-зима Everest