У Житомирі на площі Польовій виникла загроза падіння 32-метрової труби котельні на житловий будинок.

Як повідомила керівник прес-служби Головного управління ДСНС України в області Ірина Романюк, два дні тому після шквального вітру труба котельні, що прогоріла, тріснула посередині, а сьогодні вона раптово почала опускатися, погрожуючи впасти на розташований поруч 5-поверховий житловий будинок, трансформаторну підстанцію, обладнання компанії «Київстар» та інші об'єкти.
 

На місце події виїжджали рятувальники, представники правоохоронних органів, влади, енергетики та ін. Спеціальна комісія провела обстеження труби і дала оцінку ситуації, що склалася. За оцінками фахівців, верхня частина труби важить близько 8 тонн, нижня - 15 тонн, повідомляє «УНІАН».
 

«Столичні фахівці запевнили, що сьогодні труба не впаде і її можна ремонтувати, проте зараз навколо цього об'єкту виставлено огородження та охорона», - зазначила Романюк.

Вона також уточнила: «У разі виникнення загрози для життя людей, що проживають в розташованому біля труби будинку, їх можуть відселити, зараз це питання вирішується владою міста та відповідними структурами».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

431