Народний депутат від фракції Партії регіонів Максим Луцький вважає, що вибори в усі гілки влади в Києві повинні проходити одночасно. Про це він повідомив в ексклюзивному коментарі кореспонденту ForUm'у.

«Звичайно, вибори у 2015 році - не найкращий варіант для Києва. І ми, як кияни, хотіли б обрати свого мера, щоб усе було правильно, була система і приклад європейської столиці. Всі вже давно втомилися від колізій і виборів, які проходять щороку. Потрібно зробити так, щоб вибори в усі гілки влади проходили одночасно, щоб не було політичного шантажу, щоб ми жили за якимись правилами, а не так, що тільки пройшли вибори, а через рік інші, потім другі і треті», - зазначив він.

За словами Луцького, депутати виконають рішення Конституційного суду, проте поки нові депутати не приймуть присягу, попереднє скликання буде виконувати свої обов'язки.
«У будь-якому випадку, вибори в столиці повинні бути проголосовані Верховною Радою, поки цього не сталося, можна відраховувати 60 днів до закінчення терміну нинішньої каденції», - підкреслив Луцький.

Як раніше повідомляв ForUm, 30 травня Конституційний суд ухвалив рішення, згідно з яким вибори депутатів Київради і столичного міського голови повинні проводитися у 2015 році.
Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189