Протягом місяця термінал F міжнародного аеропорту «Бориспіль» стане лоу-кост-терміналом. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час прес-конференції заявив гендиректор ДП МА «Бориспіль» Антон Волов.

«Ми збираємося розвиватися як хаб (вузловий аеропорт. - Ред.) разом зі своєю базовою компанією. Це наша концепція, вона не змінюється. Єдине, що ми диверсифікуємо протягом місяця, це термінал F. Зробимо його лоу-кост-терміналом, який надасть обмежений набір послуг і (дозволить. - Ред.) мати диференційований тариф, який менший від тарифу терміналу D.

Відповідно, ми покриємо всі можливі ніші авіаційного ринку. Це і лоу-кости, і чартери, і великий трансферний термінал з можливістю обслуговувати далекомагістральні літаки для базової компанії», - повідомив він.

За його словами, модель переходу досить універсальна. «Вона не зроблена під якусь певну компанію. Всі перевізники, яким буде підходити модель цього обслуговування, запрошуються в термінал F. Ніякої дискримінації», - підкреслив він.

У той же час він підкреслив, що вибір, в якому терміналі обслуговуватися, залишиться за самими авіакомпаніями, і добровільно-примусово в термінал F вони спрямовуватися не будуть.

«Справа в тому, що найголовніше питання, яке стоїть перед авіакомпанією - це питання обороту повітряних суден. Грубо кажучи, якщо рейсовий літак прилетів у термінал D, вивантажив пасажирів, а наступний рейс у цього літака - чартерний, чи вигідно економічно переміщати авіакомпанії свій літак в інший термінал і там обслуговувати чартер? Це рішення авіакомпанії. Якщо для неї це зручно, то ми готові надати можливість працювати за чартерною схемою в терміналі F», - підсумував він.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

223