Заступник начальника головного управління МВС України в Києві, начальник міліції громадської безпеки Олександр Пасльон був звільнений із займаної посади за власним бажанням, і його звільнення жодним чином не пов'язано з подіями, що відбулися під час акції 18 травня в столиці.

Як повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю ГУ МВС України в Києві, Пасльон ще 16 квітня написав заяву про звільнення за власним бажанням за віком, а наказ про його звільнення вийшов 21 травня.

«Це просто так співпало за часом, і його звільнення не пов'язане з подіями, що сталася 18 травня», - зазначили в столичному главку, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як повідомляв ForUm, 18 травня вдень на вул. Велика Житомирська в Києві виник конфлікт між представниками опозиції і групою невідомих молодих людей спортивної статури, який згодом переріс у бійку. Молоді чоловіки почали кидатися пляшками з водою і камінням. У результаті кілька людей отримали тілесні ушкодження.

Під час інциденту постраждали журналістка «5 каналу» Ольга Сніцарчук і фотограф видання «Комерсант» Владислав Содель.

Бійка проходила під час акції опозиції «Вставай, Україно!» на Софійській площі та мітингу під егідою Партії регіонів на Європейській площі. Інцидент стався поряд з будівлею київського главку МВС, однак, за інформацією постраждалих журналістів, правоохоронці, які стояли поруч, ніяк не реагували на події.

20 травня стало відомо, що керівництво ГУ МВС України в Києві призначило службове розслідування з приводу бездіяльності співробітників правоохоронних органів.

23 травня в Верховній Раді була створена тимчасова слідча комісія з розслідування фактів нападу на представників ЗМІ 18 травня в Києві.

Заступник начальника слідчого управління ГУ МВС України в Києві Валерій Симон 29 травня повідомив, що за бездіяльність на мітингу 15 міліціонерів притягнуть до дисциплінарної відповідальності.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

214
Классические туфли мужские